O nas

Działalność ogrodniczą prowadzimy od około 30 lat. Początkowo skupialiśmy się na produkcji róż ciętych, jednak z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o krzewy róż ogrodowych. W tym celu podjęliśmy współpracę ze znaną niemiecką firmą  W.KORDES SHÖNE, która specjalizuje się w produkcji zdrowych, odpornych odmian róż, dzięki czemu  stwierdzenie, że „róże są trudne w uprawie” staje się przeszłością. Dodatkowo posiada największą liczbę róż odznaczonych certyfikatem zdrowotności ADR, a jej odmiany dostają liczne nagrody w kraju i za granicą.

O Różach, które produkujemy

W naszej szkółce oferujemy Państwu krzewy zdrowe, wysokiej jakości. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych przez Nas odmian o przeróżnych barwach, który co roku poszerzamy. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy z biegiem lat przy pracy z różami możemy służyć Państwu radą w wyborze odmian, oraz ich dalszej pielęgnacji.

             Specjalnie dla Państwa sami wybieramy najlepsze odmiany, które wcześniej sprawdzamy pod względem zdrowotności, łatwości w uprawie i pielęgnacji. Wiele z nich posiada certyfikat zdrowotności ADR! Każdą odmianę opisujemy- jej zalety, a także wady- dzięki czemu z łatwością można wybrać coś dla siebie.